Jakobi 16


JAKOBI 16 - SINU UUS JA HUBANE KESKLINNA KODU

Stiilne 1930’ndate „Tallinna tüüpi“ maja, mis valmib 2020.aasta suvel ja saab täielikult uue sisu ja näo, kus on ühendatud kaasaegne mugavus ning ajastule kohane stiil ja iseloom.
Maja asub vaiksel ja väikse liiklusega Jakobi tänaval, ajaloolises Keldrimäe asumis, Tallinna kesklinnas. Läheduses asuvad mitmed lasteaiad, koolid, kauplused, ühistransport, meelelahutusasutused, jne. Bussijaama 200m, lennujaama 2,3 km kaugusel, Raekoja plats 2 km jalutuskäigu kaugusel.
Maja 2. ja 3. korrusel asuvad väga kompaktsed ja funktsionaalse ruumikasutusega kahe toalised korterid. Katusekorrusel asub avar ning nelja ilmakaarde avanev kolme toaline katusekorter.
Maja juurde kuuluv krundiosa korrastatakse ja rajatakse parkimisala.
Kinnistu sissepääsule paigaldatakse värav koos värava automaatikaga.
Samale krundile on planeeritud 5 korteriga hoovimaja, mis on planeeritud krundi tagumises osas.

Kui otsid samasse piirkonda suuremat 3, 4 või 5-toalist katuseterrassi või terrassi ja privaatse muruplatsiga kesklinna korterit, siis registreeri oma huvi kõrvaloleval kontaktivormil. Korterid on peagi müüki tulemas. 

Ehitus ja viimistlus
Hoone konstruktsioonideks on paekivist vundament, kivist ja puidust kandeseinad. Fassaad on viimistletud laudisega ja krohviga. Puidust välisseinad on soojustatud villa ja tuuletõkkeplaadiga, kivist välisseinad EPS plaadiga.
Kõigil korteritel on kvaliteetsed 3 kordse klaaspaketiga puitaknad. Korteritel on paigaldatud tulekindlad Viram korteriuksed.

Siseviimistlus: tubade põrandad on kaetud naturaalse parketiga, esiku ja märgruumide põrandad kahhelplaadiga. Seinad ja laed on värvitud. Märgruumide seinad on kaetud kahhelplaadiga, laed värvitud.

Broneerides korteri enne siseviimistluse lõpule viimist on võimalik muuta siseviimistluspaketti vastavalt oma soovidele ja maitsele.

Turvalisus ja mugavus
Turvalisuse ja mugavuse tagamiseks on maja väliuksele paigaldatud HikVisioni video- ja näotuvastusega fonosüsteem, mis salvestab kõik sissepääsu soovivad isikud. Samuti on võimalik suunata videofono kõne nutitelefoni. Trepikoja ja korteri ustele on paigaldatud elektrilised solenoid lukud, mis võimaldavad läbipääsu mugavalt ja turvaliselt kiibi/koodi või kaugjuhitavana nutitelefonist. Hoone ümber on paigaldatud turvakaamerad, mida on lihtne jälgida kaugjuhitavalt nutitelefonist või korteris asuvalt fonokutsepaneelilt. Ruumide kütet on võimalik juhtida ruumi põhiselt seintel asuvate termostaatide või kaugjuhitavalt nutitelefoni kaudu.

Igasse korterisse on paigaldatud nutikilp, kuhu on võimalik integreerida endale sobivaid intelligentseid lahendusi ja kodumasinaid.

Asukoht

Jakobi 16/1, Tallinn

Lisainfo projekti kodulehelt:

www.jakobi16.ee

Hind: 105000-195000