Harjumaa, Vasalemma vald, Ämari, Lennu 24

Harjumaa, Vasalemma vald, Ämari, Lennu 24

Objekt #565

Müüa 39 900 €
58.2 m² Tube 2 Korrus 3/5 Prindi

MODERNE VÄRSKELT RENOVEERITUD KORTER PIIRKONNA KAUNEIMAS MAJAS!
Värskelt renoveeritud suur kahetoaline korter korralikus majas, looduskaunis ja turvalises Ämaris. Keilast ca 10 minutilise autosõidu kaugusel kallilt ja kapitaalselt ümberehitatud korter, mis müüakse koos kvaliteetse sisustuse ja tehnikaga (garantiiga).
Terve korteri valgustus on lahendatud säästlikute LED valgustitega. Aknad on uued 3x klaaspakett, millel Sunorek aknakatted. Täielikult väljavahetatud kogu elektrisüsteem ja andmeside.
Planeering on muudetud avaramaks (end. 3 toaline) ja täielikult on välja lammutatud vana vannituba. Uus suurem vannituba on aknaga, kus uus torustik on põrandate ja seinte sisse ehitatud. Vannitoas põrandaküte.
Kuna korteril on vee, elektri ja soojuse kauglugemise arvestid, siis ühtegi näitu ei pea ise teatama. Kuna maja on korralikult soojustatud ja paigaldatud uued aknad, siis küttekulud on väga madalad.
Maja korteriühistu on toimiv ja aktiivne. Terves majas on välja vahetatud kogu küttesüsteem, aknad, katus, soojustaud ja renoveeritud fassaad.
Ämaris on ka kaks toidukauplust.Kool ja lasteaed asuvad mõnesaja meetri kaugusel. Linna käib maja lähedalt buss. Hoovis mänguväljakul on alati palju lapsi.
Läheduses kaunid seene/marja metsad, korralikud kergliiklusteed, tervise ja suusarajad, selgeima veega supluskoht. Mõneminutilise autosõidu kaugusel ilus kohvik, kõrts, Padise mõis ja restoran.
Mööbel ja tehnika:
Köögimööbel, diivan, diivanilaud, magamistoa voodi, garderoobi mööbel, vannitoamööbel. Kõik mööbel on valmistatud eritellimusel!
7000 seeria full HD led Philips 55
Heliprojektor Yamaha
Pesumasin,keraamiline pliit, ahi, õhupuhasti, külmik- kõik tehnika Elektrolux.
Hindamisakt.

Helista ja läheme vaatama!


Lisainformatsioon

  • Hind/ruutmeeter: 685.57
  • Valmidus: renoveeritud
  • Omandivorm: Korteriomand
  • Pliit: Elektriline
  • Parkimisviis: Tasuta

Kui soovite osta või müüa kinnisvara siis võtke meiega ühendust.

Asukoht kaardil

Saada sõnum

Loading...