Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinn, Kalamaja, Tööstuse 43

Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinn, Kalamaja, Tööstuse 43

Objekt #820

Müüa 360 000 €
299.2 m² Tube 4 Korrus 1/5 Prindi

UUS HIND! Müüa heade võimalustega äripind!

Müüa Kalamajas Nobblessneri ja Volta loftide läheduses mitmete heade võimalustega – kõrgete lagede ja suurte vitriinakendega renoveeritud äripind. Väga hea nähtavuse- ja käidavusega asukoht! Maja I korrus on ajalooliselt olnud erinevate kaupluste asukohaks.

Hetkel üürilepingu alusel ca 2/3 osal edukas rattapood – üürilepinguga saab jätkata või soovikorral etteteatamisega lõpetada.

1. korrusel on kokku 222,1m2, millel eraldi kaupluse-, kontori-, laoruumi osa ja 2 wc’d, keldrikorrusel asub 77,1m2 kaubalifti ja trepiga varustatud laopind. Ruumidel on kokku 5 sissepääsu – 2 Tööstuse-, 1 Kungla tn ja 2 hoovist.

Esindusruumidel lae kõrgus 4,5m, lagedel säilinud ja esile toodud ajastutruud kaunistused, paigaldatud Itaalia disaineri Mr Magoo disainvalgustid, akendel turvakiled, põrandatel väga kvaliteetne plaat, kogu pinnal väljaehitatud ventilatsioonisüsteem Komfovent. Hoones tehtud vee ja kanalisatsiooni torude vahetus, tehakse ettevalmistusi küttesüsteem vahetuseks, olemas võimalus liituda kaugküttesüsteemiga.
Parkimine tänaval on tasuta. Hoovis eraldi parkimiskohad.

Äripinnale väga hea nähtavus tänavalt, mille tagab asukoht Tööstuse ja Kungla nurgal, üle tee on Kalamaja park, maja ees on bussipeatus Kungla. Ümbruses peamiselt korterelamud. Äripinna asukoht on väga hea tõmbekeskuste läheduse tõttu - Tallinna ühes kiiremini kasvavas asumis Kalamajas on elanikke üle 10 tuh, lähedalasuv Telliskivi Loomelinnak on kujunenud trendi- ja kultuurimekaks ja see on ka välisturistide seas populaarne. Läheduses on veel Salme Kultuurikeskus 350m, Nobblessneri Sadam 700m, Lennusadam, Linnahallist kerkiv Põhjamaade parim kontserdi- ja konverentsikeskus asub vaid 1.6km kaugusel.


Lisainformatsioon

  • Hind/ruutmeeter: 1203.21
  • Valmidus: renoveeritud
  • Omandivorm: Korteriomand
  • Seisukord: valmis
  • Hoone materjal: kivi
  • Otstarve: Kaubandus
  • Parkimisviis: Tasuta

Kui soovite osta või müüa kinnisvara siis võtke meiega ühendust.

Asukoht kaardil

Saada sõnum

Loading...