Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Jakobi 16

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Jakobi 16

Objekt #1116

Müüa 1 090 000 €
483.1 m² Korruseid 4 Prindi

Müüa korterelamu kesklinnas!

Müüa 2019. aastal valmiv üürimaja (9 eluruumi + 3 külaliskorterit), esimesel korrusel asuvad külaliskorterid ning 2-4 korrusel eluruumid.
Kinnistu asub vaiksel Jakobi tänaval, ajaloolises Keldrimäe asumis Tallinna kesklinnas. Tegemist on nö. Tallinna tüüpi majaga, mis on ehitatud 1930’ndate lõpus. 2019 suveks on maja täielikult renoveeritud. Vanast majast jääb alles vaid seinte ja lagede kandeosa.
Maja juurde kuuluv krundiosa korrastatakse ja rajatakse üheksa parkimiskohaga ja unikivikattega parkimisala.

Maja esimesele korrusele korrusele, kus algselt olid töötoad, pesuköök ja vannitoad, on maja renoveerimisel planeeritud külaliskorterid. Teisel ja kolmandal korrusel asuvad väga praktilised ja funktsionaalse ruumilahendusega kahe toalised korterid. Maja neljandal korrusel on pööningu välja ehitamise tulemusel planeeritud kolme toaline katusekorter, millel on vaated kõigi nelja ilmakaare poole.

Korterelamu ehituskonstruktsioonideks on paekivist vundament, millele on rajatud hoone puidust kandeseinad. Esimeses ja teise korruse vahelagi on betoonist, teise ja kolmanda korruse vahelagi puidust.
Katuse kandekonstruktsioon on puidust sarikatest, mis toetuvad postide abil katuslae taladele ja müürlatile. Katusekate on valtsplekk.
Välisseinad ja katuslagi soojustatakse villaga, mille peal on tuuletõkkeplaat ja viimistluseks laudis, sokli ja trepikoja kiviosas on soojustuseks EPS ja viimistlus krohv.

Kõigil korteritel on kvaliteetsed 90mm lengiga, 3 klaasilise paketiga, üheraamsed puitaknad.

Elamu on ühendatud Tallinna Kütte kaugküttesüsteemiga. Korterites on vesipõrandaküte, mis tagab mugava sisekliima, mida saab reguleerida ruumipõhiselt. Igas korteris on oma küttetorustiku kollektorkapp.

Kõik korterid on üles ehitatud “Targa maja“ põhimõttel, mis tähendab, et korteri läbipääsu ja erinevate näitude jälgimist on võimalik juhtida läbi automaatika. Kõike on võimalik juhtida/jälgida kas korterisiseselt monitorilt või interneti põhiselt. Läbi Targa maja elektrisüsteemi on võimalik lisada erinevaid võimalusi ja funktsioone.

Elektriosas on automaatkaitsmed ja nõrkvoolu osas on valvekeskuse valmidus, TV- ja sideühendused ning vaba koht arvutivõrgu aktiivseadmetele. Pistikupesad, lülitid, harutoosid ja installatsioonimaterilaid vastavalt projektile. Pistikupesade paigalduskõrgus 20cm põrandast. Köögi töötaspinna pistikupesad 1,1-1,2 m kõrgusele põrandast. Kilbis on ruum aktiivseadmetele (ruuter, switch). Tagatud on tehniline valmidus interneti- ja TV-teenuste lepingute sõlmimiseks erinevate teenusepakkujatega.

Igal korteril on eraldi külma- ja soojavee mõõtja, vannitubades pesumasina ühenduskohad.

Igasse korterisse on tehtud kaabeldus lokaalse valvesüsteemi paigalduseks, mida on võimalik ühendada mehitatud valvega.
Turvalise elukeskkonna loomiseks on paigaldatud igasse korterisse lokaalse valvesüsteemi kaabeldus, mille abil saab iga korteri ostja suurema vaevata paigaldada seadmed ja vastavalt soovile ühendada oma korteri turvasüsteem mehitatud valvega.
Korteritesse paigaldatakse pildi ja heli edastamisega varustatud ukse telefonisüsteem – maja välisuksele kutsenuppudega paneel ning korteri esikusse ekraan, millelt saab külalisega suhelda ja välisust avada.
Sisehoovi, maja külgedele ja väravatele paigaldatakse videovalvesüsteem, mille abil saab hoida silma peal väravast sisenevatel ja väljuvatel autodel ning õues toimuval.

Korteritesse planeerinud viimistlus on kolmekümnendate aastate stiilis, eluruumides naturaalne kala-sabaparkett, ning esikutes ja pesuruumides keraamilised plaadid. Korterite eluruumide ja esikute siseseinad värvitakse, pesuruumid on kogu seinapinna ulatuses plaaditud keraamiliste plaatidega.
Kogu viimistlust on võimalik muuta vastavalt kliendi soovile.


Lisainformatsioon

  • Hind/ruutmeeter: 2256.26
  • Maja tüüp: maja
  • Valmidus: uus
  • Hoone materjal: puit
  • Veekogu: meri
  • Hoonestus: kortermajad
  • Asukoht: keskuses
  • Teed: Heas seisukorras
  • Katus: Terne plate

Kui soovite osta või müüa kinnisvara siis võtke meiega ühendust.

Asukoht kaardil

Saada sõnum

Loading...